Gabala Hospitality Group şirkəti Əmək Yarmarkasında iştirak etdi.
Gabala Hospitality Group şirkəti Əmək Yarmarkasında iştirak etdi.Gabala Hospitality Group şirkəti Dövlət Məşğulluq Agentliyinin Şəki-Zaqatala Regional Məşğulluq filialının təşkilatçılığı ilə Qəbələ şəhərində keçirilən Əmək Yarmarkasında iştirak etdi. Çoxsaylı ziyarətçilərin qatıldığı tədbirdə şirkətlər qrupuna aid biznes vahidlərinin təqdim etdiyi mövcud iş imkanları böyük maraqla qarşılandı.
Tədbir iştirakçıları şirkətin irəli sürdüyü müxtəlif kateqoriyalı vakansiyalar haqqında onları maraqlandıran suallarla müraciət etdilər. Şirkətin İnsan Resursları bölməsinin əməkdaşları bütün vakansiyalara aid vəzifə öhdəlikləri, iş şəraiti və Gabala Hospitality Group-da çalışmağın üstünlükləri barədə maraqlananlara ətraflı məlumat verdilər.
Gabala Hospitality Group şirkətində mövcud olan iş imkanları ilə bağlı ətraflı məlumat aşağıdakı linkdə yerləşdirilmişdir: bit.ly/3zN5w07
Daim bərabər iş imkanları təklif edən Gabala Hospitality Group şirkəti 2019-cu ildən fəaliyyət göstərir. Şirkətin balansına “Tufandağ Qış-Yay Turizm İstirahət Kompleksi”, “Qafqaz Qəbələ MMC”, “Qəbələ Atıcılıq Klubu”, “Qəbələnd Əyləncə Mərkəzi” kimi müəssisələr daxildir. Dayanıqlı turizm xidmətləri göstərən Gabala Hospitality Group ölkəmizin turizm potensialının inkişafı istiqamətində öz layiqli töhfəsini verməkdədir.

Gabala Hospitality Group company participated in the Labor Fair
The Gabala Hospitality Group company participated in the Labor Fair. The Gabala Hospitality Group company participated in the Labor Fair organized by the Sheki-Zagatala Regional Employment Branch of the State Employment Agency. At the event, which was attended by many visitors, the business opportunities presented by the business units belonging to the group of companies were met with great interest.
The participants of the event addressed the questions that interested them about the various categories of vacancies proposed by the company. Employees of the Human Resources department of the company gave detailed information to those interested about job responsibilities, working conditions and advantages of working at Gabala Hospitality Group for all vacancies.
Detailed information on the job opportunities available at Gabala Hospitality Group is available at the following link: bit.ly/3zN5w07
Gabala Hospitality Group, which always offers equal work opportunities, has been operating since 2019. The balance of the company includes enterprises such as "Tufandag Winter-Summer Tourism Recreation Complex", "Qafqaz Gabala LLC", "Gabala Shooting Club", "Gabaland Entertainment Center". Gabala Hospitality Group, which provides sustainable tourism services, makes its worthy contribution to the development of the tourism potential of our country.